Haber Yayın Tarihi:

Osmancık Devlet Hastanesinde Dr. Dövdüler

Dr. Caner Keserosmancik_devlet_hastanesi_bina 1ACIL SERVIS osmancıkosmancik_devlet_hastanesi2Sağlık çalışanlarına karşı saldırıların bir türlü önüne geçilemiyor.

Osmancık Devlet Hastanesi Hekimlerinden Dr. Caner Keser, Hasta yakınları tarafından darp edildi.

Olay dün akşam Osmancık Devlet Hastanesi Acil servisinde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Hastane acil servisinde Görevli Dr. Caner Keser, hasta muayene sırasında Kemal  Kara isimli şahsın saldırısına uğrayarak ağır yaralandı. Görev yaptığı Osmancık Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Dr. Caner Keser’in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi. Öte yandan Saldırgan Kemal Kara ise Osmancık Emniyet Mensupları tarafından yakalanarak Göz altına alındı.

Olayın detayı ise karakolda verilen tanık ifadeleri sonrası açığa çıktı. Evde eşini döverek yaraladığı, saat 18.30 sıralarında ise kadının durumunun kötüye gitmesi neticesinde,  Osmancık Devlet Hastanesine Tedaviye götürdüğü, o esnada başka bir hastayı muayene eden Dr. Caner Keser’e küfür ederek eşine bakmasını istediği, ve geç kalındı diye akabinde saldırarak yaralanmasına sebep olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma Çok yönlü olarak sürdürülüyor.

Düşünceni söyle, yorum yaz...