19 Ekim 2012 Haber Yayın Tarihi:

“DOĞRU İŞTE ORTAK HAREKET EDİLMELİ”


Türk-İş İl Temsilciliği’ne bağlı sendikaların şube başkanları MHP İl Başkanı Ercan Daşdan ile Merkez İlçe Başkanı Zeki Aşkın’a kutlama ziyaretinde bulundu.
Parti içindeki kongrelerini tamamlayarak güven tazeleyen Daşdan ve Aşkın’ı kutlayan Türk-İş İl Temsilcisi Sefer Kahraman, yoğunluk nedeni ile ziyaretin geciktiğini dile getirdi.
Çalışan kesimlerin sorunlarını iktidara ilettikleri gibi muhalefet partilerine de ilettiklerini belirten Kahraman, sorunların çözümünde kendilerine destek olan MHP’ye teşekkür ederek yasaların toplumun tüm kesimlerini kapsayacak şekilde ortak akıl ile çıkması gerektiğini söyledi.
Ziyaret nedeni ile Türk-İş heyetine teşekkür eden MHP İl Başkanı Daşdan ise bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek Çorum’un gerekse sendikaların sorunlarının çözümüne katkı sağlamayı ve sorunları Genel Merkeze taşımayı sürdüreceklerini bildirdi. Daşdan, önemli olanın iktidar veya muhalefet partisi olarak her doğru işte ortak hareket ederek sorunlara çözüm sağlamak olduğunu dile getirdi.
Daşdan ziyaret sonunda önceki gün Vali Sabri Başköy’ün partilerine iade-i ziyarette bulunduğunu, kentin temel sorunları ile ilgili 1 saate yakın karşılıklı görüş alışverişinde bulunma imkanı bulduklarını ve Vali Başköy’ün bu yaklaşımından dolayı memnun olduklarını sözlerine ekledi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...