16 Ekim 2012 Haber Yayın Tarihi:

BAĞCI VE ÇALBIYIK ORTAK OLDU

Açılışa Milletvekilleri Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, İl Garnizon Komutanı Albay Hakan Saraç, Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan, İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Oğuzlar Belediye Başkanı Ali Uyanık, Kargı Belediye Başkanı Ahmet Hamdi Akpınar ile çok sayıda davetli katıldı.
Adalet ve Kalkınma Partisi Çorum Milletvekili Dr. Cahit Bağcı ile Opr. Dr. Murat Çalbıyık’ın ortak kiraladıkları Ak-Gün Akaryakıt İstasyonu hizmete girdi. Birbirleriyle kuzen olan Bağcı ve Çalbıyık’ın kiraladıkları benzinlik Osmancık yolu Gölünyazı mevkii 18. km’de bulunuyor. Tesisin açılışı geçtiğimiz cumartesi günü yapıldı.
Açılış törenine Milletvekilleri Cahit Bağcı, Murat Yıldırım, İl Garnizon Komutanı Albay Hakan Saraç, Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan, İl Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, AKP İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, AKP Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Osmancık Belediye Başkanı Bekir Yazıcı, Oğuzlar Belediye Başkanı Ali Uyanık, Kargı Belediye Başkanı Ahmet Hamdi Akpınar ile çok sayıda davetli katıldı. Tesisin açılış kurdelesi yapılan duanın ardından protokol üyeleri tarafından kesildi. Firma ortaklarından Opr. Dr. Murat Çalbıyık ise trafik kazası sonucu acil olarak hastaneye gelen bir hastanın ameliyatına girdiği için açılışa katılamadı.
Açılış töreni Cevher Pastaneleri tarafından hazırlanan kokteyl ile sona erdi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...