15 Ekim 2012 Haber Yayın Tarihi:

AKP DE İDDİALI AÇIKLAMA: HEDEF % 62

AK Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, 27 Ekim 2013 tarihinde yapılması öngörülen yerel seçimde Çorum’daki hedeflerinin %62’nin üzerinde oy almak olduğunu açıkladı.
Partisinin Kadın Kolları Teşkilatı tarafından düzenlenen yemekte konuşan Ahmet Sami Ceylan, “Yerel seçimde yeni başarılara imza atmak için şimdiden kolları sıvadık” dedi.
AK Parti’nin bugüne kadar girdiği tüm seçimlerden milletin desteği ile birinci parti olarak çıktığını anlatan Ceylan, elde edilen başarıda Kadın Kolları üyelerinin büyük pay sahibi olduğunu söyledi.
“Fedakâr ve cefakâr partili kadınlarımızın emeğini biliyoruz” diyen Ceylan, “Sizlere teşekkür az bile” diyerek takdir ve şükran duygularını dile getirdi. Ceylan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Başbakanımız AK Parti’yi kurduğunda, ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demişti. Gerçekten de öyle oldu. İktidarımız döneminde milletimize eski karanlık günleri hatırlatmadık.
Milletimizin partimize verdiği destekle hizmet imkanlarımız da gelişti. İki odalı bir daireden bugün Türkiye’de ilk ona giren bir parti binasına kavuştuk. Girdiğimiz her seçimde rekorlar kırdık. Yerel seçimlerin 27 Ekim 2013’te yapılması öngörülüyor. Ardından Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 2015’te de genel seçim var.
Yerel seçim için çok çalışmamız gerekiyor. Çünkü bu seçimde %62 çıtasını daha yukarı taşımak zorundayız. Sahip olduğumuz bu kadrolarla hedefimizi gerçekleştireceğimizden şüphem yok. Allah bizleri mahcup etmesin. Zira milletimiz ve ülkemiz daha güzel günlere lâyık.”
Konuşmasının ardından AK Parti Kadın Kolları’na hoş bir jestte bulunan Ceylan, yemek organizasyonunun giderlerini üstlendiğini açıkladı. Ceylan, partili kadınların bundan sonraki tüm organizasyonlarına da destek sözü verdi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...