9 Eylül 2012 Haber Yayın Tarihi:

MESLEKTAŞ DAYANIŞMASI

Kuyumcular ve sarraflar Eğridere’yi Türk bayraklarıyla bezediler. Bütün dükkan sahipleri Türk bayrağı asarken, Dernek Başkanı Bayhan Özsaraç’ın girişimleriyle çarşının tam ortasına da dev bir Türk Bayrağı asıldı.
Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Bayhan Özsaraç, Afyonkarahisar’daki patlamada şehit düşen Mehmet Burak Kaplan’ın çok değerli meslektaşları Mustafa Kaplan’ın biricik oğlu olduğunu belirterek bir açıklama yaptı. Özsaraç, “Sevgi meslektaşımızla birlikte bizim de canımız yandı, yüreğimiz parçalandı. Biz de bir evladımızı, kardeşimizi, yeğenimizi kaybettik. Hem Uğurludağlı şehidimize hem Mehmet Burak Kaplan kardeşimize Allah’tan rahmet, tüm Türk Milletine sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.
Kuyumcular ve sarraflar ise Eğridere’yi Türk bayraklarıyla bezediler. Bütün dükkan sahipleri Türk bayrağı asarken, Dernek Başkanı Bayhan Özsaraç’ın girişimleriyle çarşının tam ortasına da dev bir Türk Bayrağı asıldı.
Şen Kuyumculuk sahibi Mustafa Kaplan’ın oğlu olan Mehmet Burak Kaplan ile Bayram Uluer anısına takılan bayrakların bir süre kalacağı söyleniyor.

Düşünceni söyle, yorum yaz...