7 Eylül 2012 Haber Yayın Tarihi:

‘SEÇİMLERİN FAVORİSİ OLACAĞIZ’

MHP İlçe Başkanları Toplantısı dün İl Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Yaklaşan yerel seçimler öncesi görüş alışverişinde bulunmak ve gündemdeki konuları değerlendirmek üzere gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 1 saat sürdü.
Yapılan açıklamaya göre, toplantıda Teşkilatların genel değerlendirmeleri ve ilçelerin genel sorunları ile çözüm yollarının ne olduğu konuları tartışılarak çözüm önerilerinin dile getirilmesi sağlandı. Toplantı sonucunda ilçe başkanları ile birlikte ortak olarak kararlar alındı ve bir sonuç bildirgesi oluşturuldu.

Sonuç bildirgesinde; öncelikle İl Teşkilatı tarafından alınacak tüm kararların arkasında oldukları, İl Teşkilatı ile tüm İlçe Teşkilatlarının çalışmalarının bir bütün olarak sürdürüleceği, Teşkilatların tamamının kenetlenmiş bir şekilde olduğu ve bu şekilde çalışmaya da devam edileceği, yapılacak olan yerel seçimlerde tüm ilçe belediye başkanlıklarına talip oldukları ve belediye başkanlıklarının alınması için çalışmalara başlanılacağı belirtildi.

MHP İl Başkanı Ercan Daşdan da, tüm ilçe teşkilatları ile birlikte uyum içerisinde ve birbirine kenetlenmiş bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini, bu uyum ve birlikteliğin başarıyı getireceğini ve ayrıca Çorumlular’ın MHP’ye olan ilgisinin her geçen gün artarak devam ettiğini söyledi.
İlçelerde yapılan çalışmalar ve yapılan görüşmelerin çok olumlu olduğunu ve durumun yapılacak olan seçimlerde sandığa yansıyacağına emin olduğunu dile getiren Daşdan, seçimlerin favorisinin MHP olacağına inandığını da vurguladı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...