22 Ağustos 2012 Haber Yayın Tarihi:

Toplumun CHP İktidarına İhtiyacı Var

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, partilerine oy vermeyen kesimin de CHP’nin iktidarına ihtiyacı olduğunu söyledi.
Parti binasında düzenlenen bayramlaşmaya katılarak dini bayramların yüzlerce yıldır birlik beraberliği simgeleyen dostlukların pekiştiği günler olduğunu anlatan Milletvekili Köse, “Bayram gelmiş neyime, kan damlar yüreğime” dedi.
Türkiye’de 15 milyon insanın yardımlarla geçindiğini, iftar çadırında daha fazla kişiye yemek vermekten övünen bir iktidar olduğunu, 4 tarafı düşmanlarla sarılmış, üniversite mezunu gencinin işsiz olan ülkemizin güzel günler geçirmediğini belirten Köse, “Türk Milleti’nin CHP iktidarına ihtiyacı var. Birlik beraberliğimizi bozmamalıyız. İktidara yürüyen partimizin çalışmalarına herkes destek olmalıdır. Önümüzde yerel seçimler var. Planlı ve programlı şekilde seçime hazırlanmalıyız” diye konuştu.
Öte yandan bayramlaşmada hazır bulunan Ömerbey Köyü Muhtarı Halil Olukçu patates üreticilerinin sorunlarını dile getirdi. CHP’nin Niğde’de patates üreticileri ile buluştuğunu hatırlatan Olukçu, Çorum’da da bu tür bir toplantı yapılmasını istedi.
Milletvekili Köse de konuyla ilgileneceğini ve bugün bir heyetle patates üreten köyleri gezerek sorunları yerinde dinleyeceklerini sözlerine ekledi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...