27 Ağustos 2021 Haber Yayın Tarihi:

Kılıçdaroğlu’ndan Otizm Derneği’ne yakın ilgi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharip Gaziler Derneği ve esnaf ziyaretinde bulundu. Çorum Otizm Derneği’ni de ziyaret ederek aileler ile görüşen CHP lideri Kılıçdaroğlu, SMA hastası Tuğkan Uraz için düzenlenen yardım kampanyasına destek vermek için ailesi ile bir araya geldi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, daha sonra bir çay bahçesinde Çorumlu gençlerle sohbet etti.

Çorum Otizm Gönüllüleri Derneği Başkanı Emine Çelen, dernek binasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile parti yöneticilerini konuk etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak, halkın, esnafın ve iş dünyasının sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla geldiği Çorum’da Otizm Gönüllüleri Derneği ve Mavi Umutlar Kadın Girişim Kooperatifini ziyaret ederek Dernek Başkanı Emine Çelen’den faaliyetler, projeler, sorun ve talepler hakkında bilgi aldı.

Ziyarete; CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, milletvekilleri ve parti yöneticilerinin yanı sıra Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray da katıldı.

Ziyarette özel bireylerin çalışmaları değerlendirilerek, derneğin faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Dernek Başkanı Emine Çelen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kılıçdaroğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.

Çelen, günün anısına Kılıçdaroğlu’na bir de üzerinde Atatürk işlemesinin yer aldığı bir hediye takdim etti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...