27 Ağustos 2021 Haber Yayın Tarihi:

ÇORUM’DA SİLAHLI SALDIRI ARASTADA 2 KİŞİ VURULDU!

Çorum’da elindeki silahla arastaya dalan şahıs, onlarca insanın arasında husumetli olduğu şahsı vurdu. Kurşunlardan biri tesadüfen orada bulunan bir vatandaşın bacağına isabet etti. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

ORTALIK BİRANDA KARIŞTI!

Olay Kubbeli Caddesi’nde bulunan arastada meydana geldi. İddialara göre bir otomobille arastanın altına gelen Barış A., silahını çıkartarak daha önceden husumetli olduğu 27 yaşındaki Elvan E.’ye onlarca kişinin arasında ateş etti.

BİRİ AĞIR 2 KİŞİ YARALANDI

Açılan ateş sonucu Elvan E., göğsünden yaralanırken olay yerinde tesadüfen bulunan bir vatandaşta bacağından yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren Barış A., olay yerinden kaçarken, vatandaşların ihbarı ile bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

112 ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk müdahalenin ardından yaralılar Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Saldırının hedefi olan Elvan E.’nin hayati tehlikesi nedeni ile acil ameliyata alındığı öğrenildi. Polis ekipleri olayın gerçekleştiği yerde incelemeler yaparken saldırganın yakalanması için geniş çaplı çalışma başlatıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...