17 Ağustos 2021 Haber Yayın Tarihi:

EROL KAMBUR MHP’DEN İSTİFA ETTİ

İskilip Belediyesi Meclis Üyesi Erol Kambur istifasını sosyal medya hesabından duyurdu.

“31 Mart 2019 Tarihinde yapılan yerel yönetimler seçimlerinde Değerli İskilip’li Hemşehrilerimizin teveccühüyle belediye meclis üyesi olarak seçildim.
Seçimden önce hak ve adalet ölçüsünde hizmet yarışı anlayışıyla çıktığım bu yoldan asla ödün vermedim.

Bu süreçte; karşılaştığımız tasvip etmediğim olaylar karşısında ki tavrım da emanet olan hesabını verebilme sorumluluğu iledir. Onun içinde kayıtsız kalmam söz konusu olamazdı.
Lakin; bu süre zarfında, yapılan yanlışlıkları ve usulsüz gördüğümüz konuları anlamaya ve çözmeye çaba sarfettik, ne yazık ki bize yetki veren ve bağlı olduğumuz, kimliğimizi tanımlayan mercilerden bırakın destek görmeyi, anlayış bile göremedik, suçlandık. Sonuçta adaleti tesis etmek halkımız arasında ki dedikoduları sonlandırmak ve müfettiş raporuyla meclisimizi aklamak için bu süreci başlattık. Ne yazık ki bu tavrımız partimiz yöneticileri tarafından da doğru okunamadığı için sonuç bu noktaya kadar geldi. Ülkücüyüm, onur duyuyorum ve davama zarar vermemek için bu grupla birlikte daha fazla çalışamayacağım için Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğimden istifa ettiğimi kamu oyununa saygıyla duyuruyorum. İnan, gönülden destek verenlere saygılarımı sunuyor Hak Yolda kararlılıkla devam edeceğime söz veriyorum.”

Düşünceni söyle, yorum yaz...