15 Temmuz 2021 Haber Yayın Tarihi:

“TÜRK MİLLETİ, ETLE TIRNAK OLDUDARBECİLERE HADLERİNİ BİLDİRDİ”

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.

Özsaçmacı mesajında, milli mücadele döneminde olduğu gibi, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen hain darbe girişimi karşısında milletimizin etle tırnak olduğunu ve hep birlikte darbecileri püskürterek, darbecilere hadlerini bildirdiğini söyledi.

Yüce milletimizin söz konusu vatan olunca, bir olmayı, iri olmayı, birlikte Türkiye olmayı bir kez daha ülkemiz üzerinde hain emeller peşinde koşanlara gösterdiğinin altını çizen Özsaçmacı, “Milletimiz, iradesine ve ülkesine sahip çıkmıştır. Bundan sonra da bu necip milletin, milli mücadele ruhu ile bu vatan toprağını koruyacağından kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Ülkemiz üzerinde hain emeller peşinde koşanların dün olduğu gibi, 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi, bundan sonra da karşısında yüce milletimizi bulacağını ifade eden Bekir Özsaçmacı, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi, egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir” diye konuştu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...