12 Temmuz 2021 Haber Yayın Tarihi:

BELEDİYE GÜREŞ TAKIMI ÇOŞKUYLA KARŞILANDI

Belediye İskilip Spor Kulübü Güreş Takımı Sporcuları, ilçe de coşkuyla karşılandı.

Edirne de düzenlenen Tarihi Kırkpınar yağlı Güreş Müsabakasın Tozkoparan Kategorisinde şampiyon olan Ferhat Yiğit ve sporcular, ilçede coşkuyla karşılandı. Belediye Başkanı Ali Sülük, Belediye İskilip Spor Kulübü Güreş Takımı Sporcularını tek tek tebrik etti. 

SARI FIRTINAYA YARIM ALTIN, HOCASINA BİR MAAŞ İKRAMİYE

Belediye Başkanı Ali Sülük, İlçenin adının duyuran ve şampiyonluklarıyla göğsümüzü kabartan Sarı Fırtına Ferhat’ı Yarım Altın ve Hocası Âdem Uysalı ise 1 maaş ikramiye ile ödüllendirdi.

Belediye Başkanı Ali Sülük yaptığı açıklamada, “Edirne’de düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşlerinden şampiyonlukla dönen Sarı Fırtınamız Belediye İskilipspor güreşçisi Ferhat Yiğit’i karşılayarak; kendisini, hocasını ve takım arkadaşlarını başarılarından dolayı tebrik ettik. Milli Güreşçimizi yarım altın, Belediye İskilipspor Güreş Takımı Antrenörü Âdem Uysalı bir maaş ikramiye ile ödüllendirdik. İlçemize bu güzel gururu yaşatan değerli evladımız Ferhat Yiğit’e teşekkür eder, nice nice başarıları arkadaşları ile birlikte bizlere yaşatmasını yüce Allah’tan niyaz ederim” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...