1 Temmuz 2021 Haber Yayın Tarihi:

En büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir….

DEVA PARTİSİ HAZAL ELA KIZIMIZI VE KIYMETLİ ANNESİNİ ZİYARET ETTİ

En büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir….

DEVA Partisi Çorum İl Teşkilatı En büyük engel sevgisiz ve ilgisizliktir anlayışı ile aylık engelli ziyaretini Hazal Ela kızımıza gerçekleştirdi.

 

Deva Partisi İl Teşkilatı, İl Başkanı Orhan Vargeloğlu, İl Kadın Politikaları Başkanı Zehra Benli, İl Sağlık ve Eğitim Politikaları Başkanı Dr. Özgür Özçerezci, İl Gençlik Politikaları Başkanı Cihad Eker, Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Ertuğrul Kazak ve kıymetli eşleri ile aylık gerçekleştirilen “ en büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir ”  anlayışı ile engelli aile ziyaretimizi Hazal Ela kızımıza ve kıymetli annesine gerçekleştirdi.

Deva Partisi Çorum İl Başkanı Orhan Vargeloğlu, En büyük engel sevgisizlik ve ilgisizliktir. Gelin sevgiyle engelleri ortadan kaldıralım

Yalnızca bugün değil, her gün hatırlayalım, onlara engel değil destek olalım dedi ve ekledi,

Engelli olmak sorun değil, engelliye engel olmak sorundur. Engellilere verilen sevgi onlara yaşama sevinci verir. Engelli annelerin en büyük korkusu çocuklarının ölmesiymiş, bunu gördük…

Engel onlarda değil; onları engelli gören zihinlerdedir. Empati kurarak engelleri kaldırmak, herkes gibi toplumsal hayata tam katılmalarını sağlamak, hepimizin vazifesidir dedi.

Vargeloğlu, İnşallah Deva Partisi iktidarında, Sevgi, dayanışma ve empati ile engelsiz bir yaşamı hep birlikte inşa edeceğiz dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...