29 Haziran 2021 Haber Yayın Tarihi:

KADER ’den, Panele Davet

Kanserle Sağlıklı Yaşam Derneği (KADER) Başkanı Bekir Şahin, Kanserde bir nefes sıhhat projesi kapsamında toplumda kanserle ilgili bilinci artırmak ve farkındalık oluşturmak amacıyla yapacakları panele herkesin davetli olduğunu söyledi.

2 Temmuz Cuma günü, Saat 13. 30’ da Buhara Kadın Kültür Merkezi’nde yapılacak olan panele tüm Çorumluları davet eden Kanserle Sağlıklı Yaşam Derneği (KADER) Başkanı Bekir Şahin, “Konu kanserse bu gibi faaliyetleri devam ettirmek için daha büyük projeler yapacağız. Bu kapsamda önce devletimize, sayın valimize, sayın vekillerimize, belediye başkanımıza, il sağlık müdürlüğüne, il sivil toplumla ilişkiler müdürlüğüne, katılımcılara, dernek yönetimine, hastalarımıza, sesimizi her zaman duyuran basınımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Bir nefes sıhhat projesi kapsamında hastalara moral bakımından gezi, yemek ve piknik gibi faaliyetlerin yanında bilgilendirme, beslenme, ile ilgili seminerler verdiklerini vurgu yapan Şahin, “Daha çok insana ulaşmak için herkesin bu programımıza gelmesini bekliyoruz. Şehrimizde bu yaptığımız ikinci bir panel devamını da inşallah tekrar yapacağız. Şimdiden programın hayırlara vesile olmasını temenni eder saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...