28 Mayıs 2021 Haber Yayın Tarihi:

GELECEK PARTİSİ ÇORUM İL Başkanlığına İsmail Barış COŞGUNSU Getirildi

Gelecek Partisi konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

       Gelecek Partisi Çorum Teşkilatları olarak GELECEĞİMİZ, ÜLKEMİZ VE  ÖZELDE ÇORUMUMUZ için çalışmalarımızı hız kesmeksizin ve sorumluluklarımıza da riayet ederek sürdürmekteyiz.

    Siyasi partilerin kuruluşu, gelişimi ve kurumsallaşmasının doğal süreci içerisinde Kurucu İl Başkanımız Av. Gökhan KÜLCÜ’nün almış olduğu karar, Genel Merkezimiz ile yapılan değerlendirmeler ve Genel Merkezimizce alınan karar neticesinde Çorum İl Başkanlığı’na Yönetim Kurulu üyemiz, Seçim ve Hukuk İşleri Başkanımız Sn. İsmail Barış COŞGUNSU atanmıştır.

Kurucu İl Başkanımız Av. Gökhan KÜLCÜ Genel Merkez Teşkilat Başkalığımızda çalışmalarını sürdürecek olup bu süreçte Sinop İl koordinatörü olarak görevlendirilmiştir. Kurucu İl Başkanımıza Genel Merkez Teşkilat Başkanlığındaki yeni görevinde  kolaylıklar ve başarılar diliyoruz. 

Gelecek Partisinin gönüllü neferleri olan bizler, susmaya değil konuşmaya, şikayet etmeye değil çözüm üretmeye, bağırmaya değil muhabbete, surat asmaya değil tebessüm etmeye her daim devam edeceğiz ve ülkemizi bu kasvetli günlerden kurtarmak adına canla başla hizmet etmeyi bıkmadan ve usanmadan sürdüreceğiz.

       Gelecek Türkiye’nin Gelecek Çorum’undur.

       

Düşünceni söyle, yorum yaz...