23 Mayıs 2021 Haber Yayın Tarihi:

Özsaçmacı, ”SALDIRILAR PLANLI YAPILIYOR”

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Genel Başkanları Meral Akşener’in Rize ziyaretindeki saldırı ile yerelde kendilerine karşı tertip edilen organize saldırıların planlı olarak gerçekleştiğini iddia etti. Özsaçmacı, “Ölümden öte köy yok ki, vız gelir tırıs gidersiniz” dedi.

VIZ GELİR, TIRIS GİDERSENİZ!

Özsaçmacı, yaptığı yazılı açıklamada, İYİ Parti’nin ilk kurulduğu günden itibaren yapılan baskı ve saldırıların kendilerini yıldırmayacağını ifade ederek, “Ölümden öte köy yok ki, vız gelir tırıs gidersiniz” dedi.

GÜNDEMİ DEĞİŞTİRİYORLAR

Özsaçmacı, açıklamasında şunları kaydetti: “Ancak bu saldırıların gündemi değiştirmek ve halkımızın maruz kaldığı zam yağmurunu görmemezlikten getirmeye çalışıldığı aşikardır. Biz bunları halkımıza anlatmaktan geri durmayacağız. Hamaset ile ayrıştırıcı dil ile geçirdiğiniz süreniz doldu, Çorum ağzı ile ürelüğün ki güneş ile bugün ki çamaşırları kurutamazsınız. O nedenle dün dünde kaldı cancazım bugün yeni şeyler söylemek lazım. Bugün İYİ Parti’nin güneşi doğmuştur. Gelin hepinizi kucaklıyoruz biz. İYİ Parti’nin güneşinde artık yeni bir gün doğmaktadır. Çorum’un talihini, tarihini iyilik hareketiyle kendine getireceğiz.”

Düşünceni söyle, yorum yaz...