18 Mayıs 2021 Haber Yayın Tarihi:

ŞAHİNER CANLI YAYINDA ÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPTI Kİ…..

“Bugüne kadar hiçbir Allah’ın kulunun karşısında eğilmedim kimse de başımı eğdiremez Atılan çamur bana bulaşmaz güçleri de yetmez. Kuldan korkmam Allah’tan korkarım”

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Bulut Demir’in sunumuyla Leblebi Tv. İnternet gazetesinde gerçekleştirilen “Başkanlar Konuşuyor” programında zimmetine para geçirdiği ile ilgili iddialara açıklık getirdi.

Şahiner canlı yayında, bazı basın mensuplarının kendisinden fatura vermeden para talep ettiğini de vurgulayarak adalet önünde hesaplaşacağız dedi.


20 yıl Sungurlu Ticaret Odası’nın başkanlığını yaptığını, Ticaret Odası’nın kurulmasından bu güne kadar ve şu anki mevcut binaya kadar yarısının kendi çabaları ile yapıldığını anlatan Şahiner, ” Yapılan komploların halk nazarında bir değeri yoktur” dedi.

Başkan Şahiner,Ticaret Odası görevini 2013 yılında bıraktığını, aradan 7 yıl geçtiğini ancak iddiaların 7 yıl sonra çıktığını belirtti.
20 yıllık başkanlığı süresince tek faturasının bulunmadığını, masraflarını hep kendisinin karşıladığını kaydeden Şahiner, “harcadıklarımı hesaplasak 20 yıl boyunca 600 bin lirayı bulur” dedi.


Hakkımda çirkin iftiralarda bulunanlara hakkımı da helal etmiyorum diyen Şahiner, “Hakkımda böyle iddiaları gazetesinde yayımlayan şahıs 8500 lira ceza yedi yalan beyanından dolayı. Gazetecilik biraz da ahlak şeref ister” dedi.
Şahiner; “Bugüne kadar hiçbir Allah’ın kulunun karşısında eğilmedim kimse de başımı eğdiremez Atılan çamur bana bulaşmaz güçleri de yetmez. Kuldan korkmam Allah’tan korkarım” dedi.


Oğluna şato yaptı şeklinde bazı medya organlarında haber çıktığını hatırlatan Başkan Şahiner, burada 8 dönüme yakın yerin tapulu arazisi bulunduğunu, arada hazine arazisi bulunduğunu ve sonraki arazinin yine akrabasına ait olduğunu kaydetti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...