18 Mayıs 2021 Haber Yayın Tarihi:

İSKİLİP BELEDİYESİ DERELERDE ISLAH ÇALIŞMASI BAŞLATTI

İskilip Belediyesi kötü koku, yaz aylarında sinek ve larvaların önüne geçmek için derelerde ıslah çalışması başlattı.

Özellikle havaların ısınmasıyla çevresinde çeşitli bitkiler çoğalan, su birikmesi ve balçık meydana gelmesi nedeniyle olumsuz durumlar ortaya çıkaran dereler için Belediye Başkanı Ali Sülük talimat verdi. Başkanı Ali Sülük’ün talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından başlatılan çalışmayla, Akçay ve Meydan Dereleri ıslah edilecek.

“DAHA TEMİZ BİR İSKİLİP İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Ali Sülük yaptığı açıklamada, “Dere ve çaylarımızı halkımızın olumsuz görüntü ve kötü kokuya maruz kalmamaları, sinek ve türevi canlıların şehir içerisinde yuvalanmamaları için, akarsu yataklarımızı ıslah ediyoruz. Daha temiz bir İskilip için çalışmalarımıza devam edeceğiz ” dedi.

DERELERİMİZDE ISLAH ÇALIŞMASI BAŞLATTIK

Belediye olarak kötü koku, yaz aylarında sinek ve larvaların önüne geçmek için derelerimizde ıslah çalışması başlattık.

Özellikle havaların ısınmasıyla çevresinde çeşitli bitkiler çoğalan, su birikmesi ve balçık meydana gelmesi nedeniyle olumsuz durumlar ortaya çıkaran derelerimiz için Belediye Başkanımız Ali Sülük talimat verdi. Başkanımız Ali Sülük’ün talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz tarafından başlatılan çalışmayla, Akçay ve Meydan Derelerimizi ıslah ediyoruz.

“DAHA TEMİZ BİR İSKİLİP İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkanımız Ali Sülük yaptığı açıklamada, “Dere ve çaylarımızı halkımızın olumsuz görüntü ve kötü kokuya maruz kalmamaları, sinek ve türevi canlıların şehir içerisinde yuvalanmamaları için, akarsu yataklarımızı ıslah ediyoruz. Daha temiz bir İskilip için çalışmalarımıza devam edeceğiz ” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...