29 Nisan 2021 Haber Yayın Tarihi:

BU AYIP SİZE YETER…

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Belediye Meclisi Gurup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz’ı acı gününde CHP İl Ve Merkez İlçe örgütleri yalnız bıraktı.Birtek İl Yöneticisi olarak Veli Uysal katıldı.

Çorum CHP Belediye Meclisi Gurup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz’ın Babası Sadık Yılmaz’ın kalp krizi sonrası hayatını kaybetmesi sonrasında CHP İl ve Merkez ilçe yöneticilerinin tutumu dikkatlerden kaçmadı.

Meclis toplantılarında her konuşması olay olan ve AKP’liler tarafından hedef tahtasına konulan Tuncay Yılmaz’ı acı gününde CHP İl Yönetimi ve Merkez ilçe Yönetimi cenazeye katılmadı .

Öte yandan AKP İl ve Merkez İlçe başkanları , Belediye başkanı H.İbrahim Aşgın, Başkan Yardımcıları İsmail Yağbant, Zübeyir Tuncel, Turan Candan, MHP İl Teşkilatı tam kadro katılırken CHP İl Yönetiminden ve Merkez İlçe teşkilatından katılımın olmaması Tuncay Yılmaz’a yapılan bir vefasızlıktır.

CHP Üyelerinin yakınlarının başına gelen en ufak bir olayda gösterilen ilginin Tuncay Yılmaz’ın babasının vefat haberine gösterilmemesi tepkilere neden oldu.

24 SAAT BEKLEDİLER

Cenazeye gitmedikleri gibi partinin aracını dahi göndermemeleri CHP Örgütlerinin Tuncay Yılmaz’a karşı bir tavır aldıkları yönünde yorumlandı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...