21 Nisan 2021 Haber Yayın Tarihi:

YILMAZ, ” YA SİZ UTANDINIZ MI?”

CHP Belediye Meclisi Gurup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz dağıtılan soğan ve patates çuvallarının utandığını fakat dağıtan yetkililerin utanmadığını hiciv sanatıyla sosyal medya hesabına taşıdı.

Çorum İl Tarım Müdürü Orhan Sarı, Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Saylan’ın soğan çuvalları ile verdikleri pozun bir anlamı olmalı. Tuncay Yılmaz, soğan çuvalı utandı. Patates çuvalı utandı. Yardımı alan muhtaç vatandaş utandı. Ya siz bu pozu verirken utandınız mı? diye sordu.

YAKIŞDIMI ŞİMDİ?

Onlarca yorum alan paylaşımda İl Tarım Müdürü Orhan Sarı Ve Ziraat Odası Çorum Şube Başkanı Mehmey Saylanın gülerek verdikleri pozun eleştirilerine değinilmiş. Yakıştı mı yönetici konumundaki insanların yardım dağıtma esnasındaki gülümseyen pozu.

Kendisi ile konu hakkında görüştüğümüz Tuncay Yılmaz, Vatandaşların alaya alındığı dağıtım şeklinin insanlık onurunu rencide edici bir şekilde olduğunu belirtti. Yılmaz, ”Çuvalı on -15 lira olan soğan ve patates yardımının zamanında yapılmadığını herkes biliyor .üstüne birde gülümseyerek verilen yardım ise insan aklı ile dalga geçmektir.”dedi.

İŞTE PAYLAŞIMA GELEN YORUMLAR

Düşünceni söyle, yorum yaz...