21 Nisan 2021 Haber Yayın Tarihi:

PEHLİVANLAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Belediye İskilip Spor Güreş Takımı Antalya Kemer Zaferinden sonra Başkan Ali Sülük’ü makamında ziyaret etti.

Belediye İskilip Spor Güreş Takımı Milli Takım Yıldızlar Türkiye seçmelerinde elde ettiği zafer sonrasında Belediye Başkanı Ali Sülük’ü makamında ziyaret etti.

“BAŞKANIMIZ HER ZAMAN DESTEKÇİMİZ”

Milli Takım ve Belediye İskilip Spor Güreş Takımı Antrenörü Âdem Uysal yaptığı açıklamada, “ Başkanımız bizim en büyük destekçimiz ve en yakın taraftarımız. Onunla büyük işler başaracağımızı biliyor ve inanıyordum. Başkanımızın destekleriyle bugün takımımız Dünya arenasında ülkemiz için mücadele edecek konuma geldi. Sporcularımızda artık Milli Takım için Milli Formayla ve Milli Güreşçi olarak spor hayatlarına devam edecek. Bu zaferin mimarı olan Sayın Başkanıma teşekkür ediyorum. Varlığın daim olsun Başkanım ” dedi.

“SİZ BİZİM GURURUMUZSUNUZ”

Ziyaret sonrasında Başkan Ali Sülük, “ Antalya Kemer’ de elde ettiğimiz zafer sonrasında spora ve sporcuya verilen değerin boşa gitmeyeceğini bildiğim için haklı olarak gururlandım. Artık Belediye İskilip Spor Güreş Takımımız, ülkemiz ve bayrağımız için dünya arenasında ter dökecek. Ayrıca Bayrağımızı dünyanın çeşitli ülkelerinde dalgalandırıp, ilçemizin adını duyuracaklar. Onlara inancım ve güvenim hala tamdır. Belediye İskilip Spor Güreş Takımı Antrenörümüze tevdi edilen Milli Takım Güreş Antrenörlüğünden dolayı Âdem Hocamızı ve Milli Takıma seçilen Güreşçilerimizi tebrik ediyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Siz bizim gururumuzsunuz ” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...