15 Nisan 2021 Haber Yayın Tarihi:

MUHTARLAR BAŞKANI ZİYARET ETTİ

İskilip Mahalle Muhtarları, Başkan Ali Sülük’ü makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ali Sülük’ü makamında ziyaret eden, Ulaştepe Mahalle Muhtarı Yunus Kırkıcı ve Çavuş Mahalle Muhtarı Ali Singer; mahallelerinde ki sorunları ve isteklerini dile getirdiler. 

BAŞKANDAN ALLAH RAZI OLSUN

Mahalle Muhtarları yaptıkları açıklamada; “ İlçemiz için çalışan ve üreten Başkanımız ile yaptığımız istişare toplantımız sonrasında mahallelerimizde ki eksikleri ve yapılmasını istediğimiz isteklerimizi Başkanımıza ilettik. Başkanımızda bizleri dinledi ve isteklerimizi ve sorunlarımıza çareler olmaya çalışacağını dile getirdi. Mahalle muhtarları olarak Belediye Başkanımız Ali Sülük’ten biz razıyız, Allah da razı olsun ” dediler.

MUHTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Belediye Başkanı Ali Sülük, “ İlçemizin iki güzide mahallesi olan Çavuş Mahallesi ve Ulaştepe Mahalle Muhtarlarımız ile mahallelerimizi konuştuk. Mahalleleri için yapılmasını istedikleri isteklerini not alarak, en kısa sürede yapılması için “Halka hizmet Hakka hizmet” düsturumuzla çalışmalara başlayacağız. İnandığımız davada hizmet aşkıyla üretime devam ederek, çalışmalarımıza devam edeceğiz. Nazik ziyaret ve istişarelerinden dolayı, çalışan ve üreten muhtarlarımıza teşekkür ediyorum ” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...