30 Mart 2021 Haber Yayın Tarihi:

AKPLİ 48 YAŞINDAKİ BAŞKANA MAKAMINDA BAŞHEKİMDEN AŞI

Ülke genelinde şiddetini her geçen gün artıran COBİT19 vatandaşları zor durumda bırakırken ayrıcalıklı bazı insanlar ise makam odasında aşı olmaya başladı.

Geçtiğimiz ay içerisinde Çorum Dodurga Belediye Başkanı sırası gelmeden cobit19 aşısı olduğu için basının gündemine gelirken şimdide başka bir ilçesi olan Oğuzlar ilçe belediyesinin  48 yaşındaki AKP’li Muzaffer Yıldırım başkanına hastane başhekimi ve sağlık personeli makamına giderek aşısını yaptı.

Ülke genelinde sıra verilerek aşı olmadığı gerekçesiyle yaşlı ve hastalara aşı yapılmaz iken 48 yaşındaki bu insanlara makamlarına giderek aşı yapılması kamuoyunun tepkisini çekti.

Oğuzlar belediye Başkanı AKP’li Muzaffer Yıldırım yapılan aşının resimlerini sosyal medya hesabı olan FACE’den paylaşarak aşı işlemini gerçekleştiren Başhekim Dr. Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Murat Karaman’a teşekkürlerini sundu.

Yıldırım’ın paylaşımı;

Koronavirüs Aşımızın İlk Dozunu İlçe Devlet Hastanesi Başhekimimiz Sn Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Sn Murat Karaman’ın Belediyemize Yaptığı Ziyaret Esnasında Olduk. Pandemi Sürecinde Fedakarca Çalışan Tüm Sağlık Personellerimize Başhekimimiz Sn Feyza Betül Yıldız ve Sağlık Personeli Sn Murat Karaman Nezdinde Teşekkür Eder Çalışmalarında Başarılar Dileriz

Öte Yandan DEVA Partisi Çorum İl Başkanı Vargeloğlu , Muzaffer Yıldırım’ın aşı paylaşımına tepki göstererek Çorum il Sağlık Müdü-r Ömer Sobacı’nın cevaplaması için sorular sordu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...