22 Mart 2021 Haber Yayın Tarihi:

İYİ Partili Hacımustafaoğlu, teşkilatlarla buluştu

İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, Çorum’da teşkilatlarla buluştu.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Çorum’a gelen Faysal Hacımustafaoğlu, Sungurlu, Alaca, Osmancık ve Merkez İlçe teşkilatlarıyla bir araya geldi.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ile birlikte ilçe başkanlıklarında toplantılar gerçekleştiren Hacımustafaoğlu, teşkilatlara mahalle ve köy başkanlıklarının kuruluşu, sandık temsilcilerinin oluşturulması gibi konularda bilgi verdi.

İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu ayrıca, hükümetin ekonomik alanda tüm uyarılarına rağmen ülkeyi uçuruma sürüklediğini ifade ederek, “İYİ Parti kadroları göreve geldiğinde birçok ekonomik yeni reformları devreye sokarak halkı rahatlatacaktır” dedi.

İYİ Parti olarak olası bir erken seçime hazır olduklarını vurgulayan Hacımustafaoğlu, ilk seçimde iktidara geleceklerini kaydetti.

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı da, İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu’na İYİ Parti il ve ilçe teşkilatları hakkında bilgi verdi ve Çorum teşkilatları olarak olası bir erken seçime hazır olduklarını söyledi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...