17 Mart 2021 Haber Yayın Tarihi:

EŞİNİ KAÇIRAN KUZENİNİ POMPALI TÜFEKLE VURDU

Atatürk Anadolu Lisesi önünde meydana gelen ve bir kişinin yaralandığı olayın altında namus meselesi olduğu iddia edildi.

Saldırıda yaralanan Muhammet K.’nın 6 ay  önce saldırıyı gerçekleştiren amcaoğlu Ferhat.K.’nın  eşi Büşra K’yı kaçırdığı olay günü de tarafların Çorum adliyesinden duruşmadan döndükleri öğrenildi.

Alınan bilgiye göre duruşmanın ardından Ferhat K. boşanma aşamasında olduğu eşi Büşra K ve beraber yaşadığı iddia edilen Muhammet K’yı kendi aracı ile takip etmeye başladı. Ferhat K.’nın kendilerini takip ettiğini fark eden ikili araçla kaçtıkları sırada yol kenarında park halindeki başka bir araca da çarptı. Eski eş Ferhat K’nın da ikilinin bulunduğu araca arkadan çarptığı kazada, Muhammet K.’nın araçta bulunan beyzbol sopasını alarak kendilerine arkadan çarpan Ferhat K.’nın üzerine yürüdüğü bu sırada da Ferhat K.’nın tüfekle eşi ile kaçan Muhammet K.’ya ateş ederek yaraladığı ifade edildi.

Ferhat K.’nın ateş ettiği tüfek ile birlikte 1kartuş ve 5 fişek refüj üzerindeki bitkiler arasında bulundu. Ferhat K.’nın Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından alındığı saldırıda yaralanan Muhammet K ise ambulansla kaldırıldığı Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu alınan bilgiler arasında.

Düşünceni söyle, yorum yaz...