HER ŞEY OĞUZLAR İÇİN DEDİLER

  • Oğuzlar ilçesinde siyasi partilerin ilçe temsilcileri, Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım başkanlığındaki istişare toplantısında bir araya geldi.
  • Yıldırım, belediye toplantı salonundaki istişare toplantısında AK Parti İlçe Başkanı Mehmet  Ali Ekmekçi, CHP İlçe Başkanı Osman GüllüMHP İlçe Başkanı Mustafa Kolbaşı ve İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Afşar‘a belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.
  • Oğuzlar’da demokratik yönetim anlayışını benimsediğine işaret eden Yıldırım, “İlçemizde siyasi parti ayrımı gözetmeksizin gönül belediyeciliği kapsamında herkese eşit hizmet götürüp, birlik ve beraberlik içinde hareket ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizden aldığımız güçle de hizmet sevdamız perçinleniyor. Toplantımız kapsamında ilçemizde yapılan çalışmalar, projelerimiz ve tasarruf tedbirleri kapsamında ceviz festivali ile ilgili görüşüp fikir alışverişinde bulunduk. Büyüyen, gelişen bir Oğuzlar için toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim. Birliğimiz, beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: