Filmlere özenti facia getirdi

Televizyon kanallarında yayımlanan filmlerden etkilenen gençler mahalle arasında düelloya tutuştu 1 ,i ağır olmak üzere 2 kişi silahla yaralandı.

Çorum’da, Yaşları 15 ila 17 arasında değişen 6 kişilik iki gurubun Kale mahallesi Gelincik sokakta karşılaşması kanla bitti. 3 kişilik 2 gurup karşılıklı olarak yanlarında getirdikleri otomatik av tüfekleri ile bir birlerine ateş ettiler.Açılan ateş sonrası D.D karaciğer bölümüne aldığı saçmalarla ağır yaralanırken T. T koluna isabet eden saçma ile hafif yaralandı. olayla ilgili 4 kişi gözaltına alınırken olayda kullanılan silahların ele geçirilmesi için çalışmaların sürdürüldüğü öğrenildi.

Olay, Kale mahallesinde öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Gelincik sokakta bulunan bir çocuk parkında D.D. ile iddialara göre daha önce aralarında husumet bulunan K.K. ve D.T. arasında tartışma çıktı.  Silahlı kavgaya dönüşen tartışma sonunda D.D.(17)ve D.T tüfekle vuruldu. Yaralı şahıslar sağlık görevlilerinin olay yerinde yaptığı müdahalenin ardından Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Polisin olayla ilgili geniş çaplı araştırmasının devam ettiği öğrenildi.

Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: