Osmancık’ta,Mazbata alındı,Görev başladı

Osmancık’ın MHP’li Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, Osmancık İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak, belediye başkanlığı görevine resmen başladı.

Osmancık Adliyesi’ne gelen Gelgör, İlçe Seçim Müdürü İbrahim Gürsoy’dan mazbatasını aldı.

Mazbata töreninde Ahmet Gelgör’e, MHP Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar, Çorum’dan gelen MHP yöneticileri, MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri ile partililer eşlik etti.

31 Mart 2019 tarihinde düzenlenen Mahalli İdareler Genel Seçiminde Osmancık halkının büyük desteğiyle belediye başkanlığını kazanan Ahmet Gelgör, Adliye binası önündeki törende mazbatasını aldı.

Başkan seçilen Ahmet Gelgör ile İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyelerine mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Müdürü İbrahim Gürsoy verdi. Adliye önünde açılan üç hilalli dev MHP bayrağı önünde günün anısına bütün partililer fotoğraf çekindiler.

Adliye önünde kendisini bekleyen kalabalığa konuşan Gelgör, “Mazbatamızı almış bulunmaktayız. Öncelikle bu seçim atmosferinin Osmancık’a yakışan güzel ve sakin bir ortamda yaşanmasından dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yanımızda hiçbir menfaat beklemeden çalışan arkadaşlarımıza, Osmancıklı hemşerilerimize, MHP teşkilatımıza, bize oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...