15 Kasım 2018 Haber Yayın Tarihi:

KARADAĞ, ADAY ADAYLARI İLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ, Belediye Başkan Aday Adaylarını makamına davet ederek tek tek görüştü.

İl Başkanı Karadağ, Çorum Belediye Başkan aday adayları Mehmet Aykaç, Halil İbrahim Aşgın, Mustafa Malkoç, Eyüp Arslan, Haşim Ahlatçı, Yakup Keleş, Sungurlu İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Ramazan Kelepircioğlu ile görüşerek, aday adaylarına bu kutlu yarışta başarılar diledi.

AK Parti teşkilatlarının tüm kadroları ile tam bir birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu belirten Karadağ, “Tüm aday adaylarımızı AK Parti ailesinin birer ferdi olarak görüyoruz. Bu anlamda aday adayı olan siz arkadaşlarımızın da bu aileye, bu birlikteliğe, bu kutlu davaya yakışır bir şekilde çalışmalarını istiyoruz” dedi.

AK Parti içerisinde kişisel hesaplara yer olmadığının altını çizen Karadağ, “ Önemli olan bu dava için mücadele ve hizmet etmek, bizim için önemli olan 16 belediye başkanlığını da kazanmaktır. Bu nokta da mesele kimin aday gösterileceği değil, AK Parti olarak tüm belediyeleri AK Parti Belediyeciliği yani Gönül Belediyeciliği ile tanıştırmak olmalıdır” diye konuştu.

Görüşme sonunda tüm aday adaylarına başarı dileyen Karadağ, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerden AK Parti’nin zaferle çıkacağına inandığını söyledi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...