24 Ekim 2018 Haber Yayın Tarihi:

TSO ÜYELERİNE KOSGEB DESTEKLERİ ANLATILDI

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyelerine yönelik düzenlenen toplantıda KOSGEB destekleri anlatıldı.

 

Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen toplantıda; İşletme Geliştirme Destek Programı ve KOBİ Gelişim Destek Programı hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

KOSGEB Çorum İl Müdürü Yusuf Yıldız, Uzman Gökhan Yürürer ve Uzman Yardımcısı Tuğçe Tosun Yel tarafından üyelere yönelik KOSGEB destekleri anlatıldı.

KOSGEB’in KOBİ’lere yönelik olarak uyguladığı destek programlarını sırasıyla anlatıldığı toplantı soru cevap kısmı ile sona erdi.

Toplantıdan sonra açıklama yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Behiç Akkaş, “Düzenlediğimiz toplantı genç girişimcileri, yeni işletme açacak olan girişimcileri ve işletmesini geliştirmek isteyen tüm üyelerimizi ilgilendiriyor. KOSGEB’in işleyişi hibe, kredi başvurularında izlenmesi gereken yollar ve kimlerin KOSGEB kredilerinden faydalanabileceği gibi birçok konuda bilgilendirme yapıldı. Katılımlarından dolayı tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Behiç Akkaş, KOSGEB Çorum İl Müdürü Yusuf Yıldız, Uzman Gökhan Yürürer ve Uzman Yardımcısı Tuğçe Tosun Yel’e de katkılarından teşekkür etti.

Toplantıya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş, Başkan Yardımcısı Muammer Çuhacı, TSO Meclis Başkanı Alp Eren Akel, yönetim kurulu üyeleri ile MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, İl Genel Meclis Üyesi Aziz Sarüce ve TSO önceki Yönetim Kurulu Başkanı Alaittin Akel de katıldı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...