Esnaf kendini yaktı ve acı son

Sungurlu’da işlerinin bozulması sonucu bunalıma girerek kendi yakan ve ağır yaralı olarak Ankara’ya sevk edilen ilçenin sevilen esnaflarından Bektaş Keçebaşoğlu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Keçebaşoğlu’nun ölümü başta ailesi olmak üzere ilçede büyük üzüntü yarattı.

 

Olay Sngurlu ilçe meydanındaki havuzlu parkta meydana geldi. Parka gelen otolastik dükkanı olan Bektaş Keçebaşoğlu, bir anda üzerine yanıcı madde dökerek kendini ateşe verdi. İntihar girişiminde bulunan Bektaş Keçebaşoğlu’nu gören çevredeki vatandaşlar hemen onu karga tulumba süs havuzuna atıp alevleri söndürdü. İhbar üzerine bölgeye ambulans ve polis ekipleri geldi.

Havuzdan çıkarılan Bektaş Keçebaşoğlu, ambulansla Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Durumu ağır olan Keçebaşoğlu, (60) Ankara’ya sevk edildi.
İşlerinin bozulması yüzünden bunalıma girdiği iddia edilen Bektaş Keçebaşoğlu, dün gece tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Keçebaşoğlu’nun ölümü başta ailesi olmak üzere ilçede büyük üzüntü yarattı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir