Erayhan iddialı konuştu, Sungurluyu kazanacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, partililerine seslenerek, “Önümüzde ki yerel seçimlerde Sungurlu’da CHP olarak belediyeyi kazanacağız inşallah.” dedi.

Atatürk’ün partisi CHP’ye sahip çıkmaları için partililere seslenen Erayhan, “Bütün partililerime sesleniyorum herkes partimize sahip çıksın. Kesinlikle bize hiçbir partiden fayda yok. Birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız, bu şekilde olursak önümüzde ki yerel seçimlerde Sungurlu’da CHP olarak belediyeyi kazanacağız inşallah. Atatürk sevdalıları ve Cumhuriyet sevdalıları partililerim; her zaman partimize oy vererek destek olalım. Yerel seçimlerde adayımızı sonuna kadar desteklemenizi rica ediyorum. Saygı ve sevgilerimle..”

“OY AVCISI ŞAHİNER AVUCUNU YALAYACAK!”

Başkan Ali Erayhan, kendisini CHP’li gibi göstererek oy avcılığı yaptığını iddia ettiği Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in önümüzde ki seçimi kaybedeceğini ileri sürdü.

CHP İlçe Başkanı Ali Erayhan, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in CHP üzerinden oy toplamaya niyetlendiğini ileri sürerek şunları ifade etti: “Abdulkadir Şahiner oy avcısıdır, kendisini CHP’li gibi göstermeye çalışıyor, öyle bir hava yaratmaya çalışıyor. Göz boyamak için, partimizin oyunu almak için Körkü köyünde şenlik düzenliyor. Bu tür oyunlara kanmayın. Bizim partililerimiz başka partiye oy vermez, kimse partimizden kesinlikle oy alamaz. Partililere güvencimiz tamdır. İlhan Sarıaltun’a seçim kaybettiren Şahiner, şimdi İlhan Sarıaltun’un adını ağzından düşürmüyor. Abdulkadir Şahiner bir daha ki seçimlerde avucunu yalayacaktır.” diye konuştu.

Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: