Çorum’u ‘İNCE’den salladı

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Çorum’da 65 bin civarında toplanan partililere seslendi. İnce, Çorum’a Hava alanı yapacaklarını ve demir yolunu getireceklerinin sözünü verdi. 

 

Hürriyet Meydanı’n da düzenlenen miting alanına eşi Ülkü İnce ile birlikte el ele çıkan Muharrem İnce, alanı dolduran yaklaşık 65 bin kişilik topluluğu  selamladıktan sonra konuşmasına 3 bin 500 yıllık tarihe sahip olan Çorum’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladı. CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, İl Başkan Vekili Hayati Serbes başta olmak üzere partili belediye başkanları ve parti örgütlerinin de yer aldığı mitingde Çorum’dan bahseden Muharrem İnce, Çorum’un 20 yıl önce Kahramanmaraş, Gaziantep gibi illerle birlikte Anadolu Kaplanları olarak anıldığını, ancak bugün çok gerilerde kaldığını kaydetti.

KAPLANI YENİDEN KÜKRETECEĞİZ

Cumhurbaşkanı olduktan sonra Kaplan’ı yeniden kükreteceklerini söyleyen İnce, alanı dolduranlara “Hava alanınız var mı, demir yolunuz var mı” diye sordu. “Hayır” cevabını alan İnce, Çorum’a Hava alanı yapacaklarını, demir yolunu getireceklerinin sözünü verdi. Çiftçiye mazotu 3 ila 3.5 lira arasında vereceklerini açıklayan Muharrem İnce, 19 Mayıs tarihinde de Cumhurbaşkanı adayı olarak Samsun’da manifestosunu açıklayacağını dile getirdi.

  

Çorum’da İNCE’ye ballı doping

Çorum’da 65 bin civarında katılımcıya hitap eden Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye enerji vermesi için bir köy muhtarı süzme bal hediye etti. Çalışmalarının yorucu geçeceğini belirten köy muhtarı, ” Bu meşakkatli mücadelede sayın İNCE’nin bu ve buna benzer doğal dopinglere ihtiyacı olacak. Yorgun düşmesi ülkenin yararına değil. Yarınlara daha diri ve dinç bir liderle girmememiz gerekiyor”dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir