19 Eylül 2017 Haber Yayın Tarihi:

Ömrü nakile yetmedi ve…

Çorum’un Sungurlu ilçesinde verem teşhisi konulan ve ilik nakli bekleyen 1,5 yaşındaki Muhammet Hüseyin Şimşek, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Gürpınar Mahallesi’nde oturan Serkan Şimşek’in oğlu Muhammet Hüseyin Şimşek, 10 gün önce fenalaşarak ambulansla Sungurlu Devlet Hastanesine kaldırılmış, kalbi duran ve doktorlarının müdahalesi ile tekrar hayata tutunan küçük çocuk ambulans helikopter ile Konya Meram Tıp Fakültesine götürülmüştü. Dün fenalaşarak tekrar kalbi duran minik Muhammet Hüseyin doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti. İlik nakli bekleyen ve uygun ilik bulunan Muhammet yakın bir zaman sonra Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde kemik iliği nakli olacaktı. Acılı baba Şimşek, oğlu Muhammet’i Sungurlu’da defnetmek için Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i arayarak yardım istedi. Acılı babanın isteğini geri çevirmeyen Başkan Şahiner cenaze aracını Konya’ya yolladı.

SARITEPE MEZARLIĞINA DEDNEDİLDİ (SERKAN ŞANSEVER/ÇORUM-İHA)

GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Sungurlu’da ilik nakli beklerken tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 1,5 yaşındaki Muhammet Hüseyin Şimşek bugün defnedildi. Sabaha karşı Konya’dan Sungurlu Belediyesi Cenaze aracıyla Sungurlu’ya getirilen Minik Muhammet Hüseyin için bugün Sarıtepe Mezarlığı’nda tören düzenlendi. Aile yakınlarının katıldığı törenin ardından Minik Muhammet Hüseyin Sarıtepe Mezarlığı’nda kardeşinin yanına defnedildi.
20170917AW173299_01

BUGÜN ACI HABER GELDİ (SERKAN ŞANSEVER/ÇORUM-İHA)

AMBULANS HELİKOPTER İLE KONYA'YA GİTMİŞTİ (SERKAN ŞANSEVER/ÇORUM-İHA)

AMBULANS HELİKOPTER İSTENMİŞTİ (SERKAN ŞANSEVER/ÇORUM-İHA)

Düşünceni söyle, yorum yaz...