Plakasız motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Çorum’da motosikletin arabaya çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi ağır yaralandı. Talihsiz motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre; Farabi Caddesinde meydana gelen trafik kazasında Ş.B. yönetimindeki plakasız motosiklet, M.Ç. yönetiminde bulunan 06 AEB 137 plakalı otomobile çarptı. Çarpmanın etkisi ile yola savrulan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı. Olay yerine çağrılan ambulansla Çorum Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan motosiklet sürücü yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Polis kazayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

9 Yorumlar: “Plakasız motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

 1. Motosiklet değil YEDAŞ firmasının arazi aracı ara yoldan gelip ana yoldaki motosiklete çarpıyor,plakasız dediğiniz motosikletin herşeyi mevcut,kullandığınız kaza görsellerinin olayla alakası bile yok..bu yanlış haberi hemen düzeltmelisiniz yoksa yönlendirme veya art niyetli bir haber yaptığınızı düşüneceğiz.

  1. Gökhan Bey, Göstermiş olduğunuz duyarlılığa teşekkür ederiz. Valiliğin dağıtmış olduğu, olay yerine gelen trafik polisinin tutmuş olduğu olay yeri raporuna göre hazırlanmış bir haberdir. Art niyetimiz yoktur oamaz da. verdiğiniz bilgiye teşekkür ederiz.

 2. Cuma Bey ,bende kaza tespit tutanağına ve kamera kayıtlarına dayanarak o yorumda bulunuyorum,anlaşılan o ki sizi yanlış bilgilendirmişler,dilerseniz haberi düzeltmek adına sizinlede bilgi paylaşımında bulunabilirim.

  1. Gökhan bey geç kalınmış sayılmaz gerekli evraklarla gerekli düzenlemeyi yaparız. Öneriniz için çok teşekkür ederiz.
   Evrakları bekliyoruz.

  2. Gökhan bey geç kalınmış sayılmaz gerekli evraklarla gerekli düzenlemeyi yaparız.Bizde bize yanlış bil verenleri uyarmış oluruz. Öneriniz için çok teşekkür ederiz.
   Evrakları bekliyoruz.

 3. Cuma bey, mail adresinizi paylaşırsanız evrakları göndereceğim.Ayrıca yorumlarımı silerekte ne kadar samimi olduğunuz ortada.

 4. Evrakları gördükten sonra mail adresinize kadar kapatmanız,ne tür bir habercilik karakterine sahip olduğunuzu gösteriyor.Bu haberi düzeltin yoksa adli mercilere başvuracağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir