13 Aralık 2016 Haber Yayın Tarihi:

Çorum Osmancık CHP Eski İlçe Başkanı ‘KAYA’yı kaybettik

CHP Çorum Osmancık eski İlçe Başkanı Müteahhit İşadamı Bayram Kaya hayatını kaybetti.
Halil, Murat, İmdat ve Cahide Kaya’nın babası olan Bayram Kaya (70 ) uzun süredir tedavi gördüğü Ankara’da hastanede hayatını kaybetti.
bayram-kayaBayram Kaya’nın cenazesi bugün sabah saatlerinde Osmancık Devlet Hastanesi morgundan alınarak Çorum Caddesi üzerindeki evine getirildi.
Burada yakınlarından ve dostlarından alınan helalliğin ardından doğum yeri olan Osmancık’a bağlı Umaç Köyü’ne götürülen Kaya, Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.
Bayram Kaya’nın Cenaze merasimine, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, Osmancık Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Hüseyin Altunsoy, Cumhuriyet Savcısı Enver Baltürk, CHP İl Başkanı Hasan Suvacı, CHP Çorum eski Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Cafer Karlı, CHP Osmancık İlçe Başkanı Sadık Eker, MHP Osmancık İlçe Başkanı Satılmış Karatağ, CHP ilçe başkan ve yöneticileri, Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş,  İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri, adliye personeli, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, oda başkanları, muhtarlar, siyasetçileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Haberci19. ailesi olarak, Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Düşünceni söyle, yorum yaz...