2 Ekim 2016 Haber Yayın Tarihi:

KOCA CİNNETİ!

cinnet

Çorum’da cinnet geçiren bir koca, ayrılmak isteyen karısını çocuklarının gözü önünde vurarak öldürdü, kendisi de intihara kalkıştı.

Alınan bilgiye göre, olay bugün saat 17.00 sıralarında Bahçelievler Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Ateş Apartmanı’nda meydana geldi. Volkan Şahin Turgut isimli şahıs, geçimsizlik yaşadığı ve kendisinden ayrılmak isteyen karısı Özlem Yıldırım ile tartıştı. Bir kız ve bir erkek olmak üzere iki çocuk sahibi olan çiftin tartışması sırasında kendini kaybederek cinnet geçiren Volkan Şahin Turgut, eşini çocuklarının gözü önünde vurarak öldürdü. Ardından da silahı kendisine doğrultarak intihara kalkıştı. Talihsiz kadın olay yerinde hayatını kaybederken, çocukların çığlıklarını duyan komşular ve aile yakınlarının ağır yaralı olarak bulduğu Volkan Turgut ise hastaneye kaldırıldı.

Ağır yaralı olan Volkan Şahin Turgut, yoğun bakımda tedavi altına alınırken, Özlem Turgut’un cansız bedeni ile olay yerine gelen savcının incelemesinin ardından hastane morguna kaldırıldı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...