29 Eylül 2016 Haber Yayın Tarihi:

ÇORUM’DAKİ KAZALARDA 8 KİŞİ YARALANDI

kaza-corum-osmancikEdinilen bilgilere göre, Sinop istikametinden Kastamonu Tosya istikametine seyir halinde olan E.G. yönetimindeki otomobil, Kargı-Gölköy mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkıp şarampole uçarak takla attı. Kazada sürücü ve otomobilde bulunan M.G. ve Ş.D.Y. yaralandı. Yaralılar Kargı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Çorum-Alaca karayolunda meydana gelen trafik kazasında ise M.A. (36) yönetimindeki otomobil Budakören köyü yakınlarından kontrolden çıkarak yol kenarında bulunan su kanalına uçtu. Kazada sürücü M.A. yaralandı.

Uğurludağ-Çorum karayolunda ise T.K. (81) yönetimindeki otomobil Köpek yokuşu mevkiinde karşı istikametten gelen H.A. (74) yönetimindeki traktörde takılı bulunan tarım aletine çarptı. Kazada yaralanan sürücü T.K. Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kargı ilçesine bağlı Yeşilköy’de meydana gelen trafik kazasında ise S.H. yönetimindeki traktör sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi. Kazada yaralanan sürücü S.H. Kargı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Kargı’ya bağlı Hacıhamza köyünde meydana gelen bir başka kazada ise M.K. yönetimindeki otomobil seyir halindeyken sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak yol kenarında yürüyen M.B. (21) adlı gence çarptı. M.B., Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kargı ilçesi Akkaya yaylasındaki kazada da A.T. yönetimindeki otomobil evin bahçesinde hareket halindeyken sürücünün fren yerine yanlışlıkla gaz pedalına basması sonucu önce bahçe duvarına çarptı daha sonra yan tarafta bulunan araziye devrildi. Kazada yaralanan A.T., Ahmet Hamdi Akpınar Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...