16 Eylül 2016 Haber Yayın Tarihi:

ALACA’DA KOMŞU DEHŞETİ

sıcak-gelişme

Alaca İlçesi’nde bir kişi tartıştığı komşusunun evini basarak adeta dehşet saçtı.

Edinilen bilgiye göre, Alaca ilçesinde iki komşu aile arasında çıkan silahlı kavgada 4 kişi hayatını kaybederken, bir kişi de yaralandı.

Cengizhan Mahallesi’nde meydana gelen olayda, aralarında husumet bulunduğu ileri sürülen Gürsel P. ile Yusuf Gönülal’ın aileleri arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü.

Kavga sırasında Gürsel P., evine giderek pompalı tüfeği alıp Yusuf Gönülal’ın evine gitti, Gürsel P, komşusu Yusuf Gönülal başta olmak üzere eşi Hatice Gönülal, evde bulunan Şerife Dinçer ve Mikail Çağın’ın üzerine kurşun yağdırdı. Vücudunun çeşitüli bölgelerine kurşun isabet eden 4 kişi olay yerine yaşamını yitirirken, Beyza Gönülal ise yaralandı. Yaralı kız çocuğu, Alaca Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahalenin ardından Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis ekipleri, komşusunun evini basarak dehşet saçan Gürsel P’yi suç aleti tüfekle birlikte yakalayarak gözaltına alındı.

Diğer yandan ilçede yaşanan dehşetten dolayı gerginlik devam ederken, İlçe Emniyet Müdürlüğü de geniş güvenlik tedbiri aldı. Alaca polisi de Çorum’dan da takviye gitti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...