17 Ağustos 2016 Haber Yayın Tarihi:

ÇORUM EMNİYETİ’NDEN 22 İHRAÇ

Emniyet

Kanun Hükmünde Kararname ile Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet, Sahil Güvenlik ve kamuda yeni ihraçlar oldu. Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile irtibatı bulunan kamu personelinin görevlerine son verildi.

Görevine son verilenler arasında Çorum eski emniyet Müdürü ve Emniyet Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Halil İbrahim Doğan da yer aldı.

Çorum Emniyet Müdürlüğü’nden de 12’si 3. Ve 4. Sınıf emniyet müdürü, 1 emniyet amiri bir komiser, iki komiser yardımcısı ve 6 polis memuru olmak üzere toplam 22 emniyet mensubu görevlerinden ihraç edildiler.

Çorum’da ihraç edilenlerin isimleri şunlar:

3. Sınıf Emniyet Müdürleri Halil Hilal Seyfi, Erkan Paşaalioğlu ve Cihan Ercan, 4. sınıf Emniyet Müdürleri Ferhat Göktepe, Mesut Öztürk, Ramazan Erdoğan, Yavuz Selim Kılıç, Cengiz Gümüşay, Emrah Pehlivan, Salih Çelik, Erdem Zengül, Ömer Atasoy, Emniyet Amiri Tamer Esen, Komiser Ali Polat, Komiser Yardımcıları Zeki Kafalı, Ahmet Çakır, Baş Polis Memuru Harun Tezcan, Polis Memurları Mehmet Bedir, Halis Mert, Niyasi İren, Özgür İlikli, Raşit Örnek.

Düşünceni söyle, yorum yaz...