Haber Yayın Tarihi:

İlk adım plajında soydular samsun’da yakalandılar

BilezikSamsun’da Çorumlu bir vatandaşa ait otomobilden altın bilezik ve bozuk para çalan aynı aileden 4 kişi, gittikleri ilde kendi aralarında kavga edince polise yakalandı…

Olay, İlkadım ilçesi Fener Plajı önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İskenderunlu oldukları öğrenilen A.E.(37), eşi Ş.E., oğulları S.E.(19) ve E.E.(17) 01 plakalı minibüsle Samsun’a geldiler.

ÇORUMLU VATANDAŞI SOYDULAR

4 kişilik aile, Çorum’dan Samsun’a gezmeye gelen R.K.’ye ait otomobilin kelebek camını kırıp içinde M.A.’ya ait çantadan 2 adet altın bilezik ve bir miktar bozuk para çaldılar. Hırsız aile daha sonra Samsun’dan Zonguldak’a gittiler. Aile Zonguldak otogarı yanında kendi aralarında kavga edince olaya polis müdahale etti. Polis, ailenin hırsızlık suçundan suç kayıtlarının olduğunu tespit edince minibüslerinde ve üzerilerinde arama yaptı. Yapılan aramada Samsun’dan çalınan altın bilezikler ele geçti.
Zonguldak polisi Türkiye geneli çalıntı bilezikler üzerinde araştırma yaparken fotoğrafını çektiği altın bilezikleri Samsun Emniyet Müdürlüğü’ne gönderdi. Çalıntı bilezikler teşhis edilince Samsun’dan giden polis, 4 kişilik aileyi gözaltına aldı. Yaşı küçük olan şüpheli, Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken, diğer 3 kişi ise Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu’nda sorgulandı. Bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edilen anne-baba ve 2 çocuğu çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

37 YAŞINDAKİ A.E. VE 19 YAŞINDAKİ OĞLU S.E. TUTUKLANDI. (MUAMMER AY/SAMSUN-İHA)
37 YAŞINDAKİ A.E. VE 19 YAŞINDAKİ OĞLU S.E. TUTUKLANDI.
17 YAŞINDAKİ E.E., TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ. (MUAMMER AY/SAMSUN-İHA)
17 YAŞINDAKİ E.E., TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ.

Düşünceni söyle, yorum yaz...