24 Temmuz 2015 Haber Yayın Tarihi:

Terör böyle protesto edilir

Çorum’daki sivil toplum kuruluşları son günlerde Türkiye’de artan terör olaylarını protesto etmek amacıyla bir araya geldi…

Hürriyet meydanında sessiz bir protesto gerçekleştiren farklı görüşlere sahip olan sendikalar ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve üyeleri ağızlarına siyah bantlar çekerek terör olaylarını protesto etti. Yaklaşık 2 dakika süren eylem sonunda sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri el ele tutuşarak birlik ve beraberlik mesajları verdi. Sessiz eyleme, Kamu-Sen, KESK, Memur-Sen, DİSK, Türk Büro Sen, Eğitim-Sen, Türk Tarım Orman Sen, Eğitim-İş, TÜRKAV, Türk-İş, Türk Kültür Sen, ADD, Türk Eğitim Sen, Alperen Ocakları, Çorum-Der, Çağrı, Ensar Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği, Ensar Vakfı, Diyanetsen, Bembir-Sen, İDP, Çağdaş Avukatlar Derneği, Emekli-Sen, Tümbel-Sen, BES ve Tarım Orkam Sen’in temsilcileri katıldı. Hiç kimsenin açıklama yapmadığı eylemde gazetecilere bir metin verildi.

ÇORUM'DA FARKLI SİYASİ DÜŞÜNCELERE SAHİP SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE SENDİKALAR TERÖR OLAYLARINI PROTESTO ETTİ. (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

ÇORUM'DA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ TESMSİLCİLERİ AĞIZLARINI BANTLAYARAK TERÖR OLAYLARINI SESİZCE PROTESTO ETTİ. EL ELE TUTUŞARAK DA BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİ. (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

ÇORUM'DA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TERÖR OLAYLARINI PROTESTO ETTİ. (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ AĞIZLARINI SİYAH BANTLARLA BANTLADI. (M. MUTTALİP YALÇIN/ÇORUM-İHA)

Düşünceni söyle, yorum yaz...