Haber Yayın Tarihi:

Canavar Bayramda tam mesai yaptı

Çorum’un Kargı ilçesinde otomobil ile TIR’ın çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı…

Kaza, D-100 Karayolu Kargı kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul istikametinden Sinop’a gitmekte olan İ.D. yönetimindeki 34 DU 9923 plakalı otomobil, Samsun istikametinden gelen A.E. yönetimindeki 54 RS 800 plakalı TIR ile çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle takla atan otomobil orta refüje yuvarlandı. Kazada otomobil sürücüsü İ.D. ile S.D., H.D., S.D., A.D., A.D., S.D. ve S.D. yaralandı. Yaralı sayısının fazla olması nedeniyle Kargı ilçesinden gelen ambulanslar yetersiz kalınca bölgeye Osmancık ve Tosya’dan da ambulanslar sevk edildi. Diğer ilçelerden gelen ambulansların geç kaldığını iddia eden yaralı yakınları ve vatandaşlar sağlık görevlilerine tepki gösterdi. Bir yaralıyı ambulansa bindiren sağlık görevlileri, 112 Komuta Kontrol Merkezi’nin “Olay yerinde başka yaralılar var, diğer ambulans gelene kadar olay yerinde kalın” talimatı üzerine hareket etmeyince yaralı yakınları ile aralarında tartışma çıktı. Yaralı yakınları, ambulansın bekletilmesinin anlamsız olduğunu söyleyerek sağlık görevlileri ile tartıştılar. Tartışmanın büyümesi üzerine jandarma vatandaşları sakinleştirdi. Ambulanslarla Osmancık Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan S.D. (28) yolda hayatını kaybetti. Kazayla ilgili inceleme başlatılırken, TIR sürücüsü A.E. jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Osmancık Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ise, yoğun trafik olan D-100 karayolunda başka bir kazanın yaşanmaması için güvenlik tedbirleri aldı.

ÇORUM’UN KARGI İLÇESİNDE OTOMOBİL İLE TIR’IN ÇARPIŞTIĞI KAZADA 1 KİŞİ ÖLDÜ, 7 KİŞİ YARALANDI. (İSMAİL KABAKDERE - TURAN OZAN ACAR/ÇORUM-İHA)

ÇORUM'UN KARGI İLÇESİNDEKİ KAZADA CAN PAZARI YAŞANDI. (İSMAİL KABAKDERE - TURAN OZAN ACAR/ÇORUM-İHA)

ÇORUM'N KARGI İLÇESİN9DEKİ KAZADA 1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ 7 KİŞİ YARALANDI. (İSMAİL KABAKDERE - TURAN OZAN ACAR/ÇORUM-İHA)

KARGI İLÇESİNDEKİ KAZADA TERS DÖNEN OTOMOBİLDE CAN PAZARI YAŞANDI. (İSMAİL KABAKDERE - TURAN OZAN ACAR/ÇORUM-İHA)

ÇORUM'UN KARGI İLÇESİNDEKİ KAZADA YARALILAR SAĞLIK GÖREVLİLERİ İLE TARTIŞTI (İSMAİL KABAKDERE - TURAN OZAN ACAR/ÇORUM-İHA)

KARGI İLÇESİNDEKİ KAZADA 1 KİŞİ HAYATINI KAYŞBETTİ (İSMAİL KABAKDERE - TURAN OZAN ACAR/ÇORUM-İHA)

Düşünceni söyle, yorum yaz...