3 Haziran 2015 Haber Yayın Tarihi:

Külcü Basına çattı

Külcü 1muzaffer-külcü

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Buhara Kültür Merkezi açılışında iktidarla uğraşan Doğan medyasına yüklendi. Külcü: “12-13 yıldır muslukları kesilmiş bir Aydın Doğan var. Pijamasıyla Başbakan karşılayan adam. Gece arısı eli cebinde Başbakan karşılayan, hükümeti ben yıktım diye manşet atan adam. Milletin imkânlarından, milletin kaynaklarından geçinmeye alıştılar. Manşetleriyle hükümet kurmaya, hükümet yıkmaya alıştılar. Yeniden o günler gelsin istiyorlar” dedi.

ÇORUM’DA UZANTISI VAR

Doğan medyasının bir uzantısının da Çorum’da olduğunu belirten Külcü, kendisi aleyhinde taraflı haber yapan malum kanala sert çıktı. Külcü, “Çorum’da da var onlardan bir tane. Çok geldi gitti bize. Defalarca şunu istiyoruz, bunu istiyoruz, bizim için şunu yapın bunu yapın diye. Baktım adamların dur durakları yok. Dedim ki kardeşim burası emanet ve size verilecek olan burada da hiçbir şey yok.

BİLDİĞİNİZİ YAPIN DEDİM

Şöyle yaparız. Böyle yaparız dediler. Bildiğinizi yapın dedim. Elinizden geleni ardınıza koymayın dedim. Yüzde 45’ti onlarla kavga ettiğimizde oylarımız. Şimdi anketler yüzde 53-54 gösteriyor. 51’i de geçtik hamdolsun sayenizde. Ben pek televizyonlara bakmıyorum da. Eşten dosttan duyuyorum. Başkanım televizyonu açıyoruz. Belediye Başkanı şunu yaptı, Belediye Başkanı bunu yaptı. Kapatıyoruz, Belediye Başkanı şunu yaptı, bunu yaptı. Ben de diyorum ki başınıza belediye başkanı kadar taş düşsün” şeklinde konuştu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...