28 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

Genç kızı ölümden işçi aldı

Tatlı sözlere kanan genç kızın başına gelenler Pişmiş tavuğun başına gelmedi.
Geçtiğimiz hafta çerisinde, Çorumda ki evlerinden Kocailine, internetten tanıştığı erkek arkadaşının sözlerine inanarak giden 18 yaşındaki E. A isimli genç kız ölümden tesadüfen kurtarıldı.
Edinilen bilgiye göre olayın gelişimi şöyle;
İnternetten tanıştığı erkek arkadaşıyla buluşmak için Çorum’dan Kocaeli’nin Darıca İlçesi’ne giden 18 yaşındaki İ.A., İnternetten tanıştığı erkek arkadaşı 21 yaşındaki E.A. ile buluşmak için 2 gün önce Çorum’dan Darıca’ya gitti.  İddiaya göre İ.A., E. A isimli erkek arkadaşı ile birlikte gece alkol aldı. Çorum’daki ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu genç kız, sabah saatlerinde erkek arkadaşından ayrıldı. bilinmeyen bir nedenle bunalıma giren genç kız denize atlayarak intihara kalkıştı. Genç kızın denize atladığını fark eden Darıca Belediyesi çalışanı, denize atlayarak boğulmak üzere olan İ.A isimli kızı,  sudan çıkararak mutlak ölümden kurtardı.
Olaya tanık olan ve o sırada sahada görev başında bulunan Darıca Belediyesi çalışanlarından bir işçi, kıyafetleriyle denize atlayarak, genç kızı sudan çıkardı. 112 Acil Servis ambulansı ile Farabi Devlet Hastanesi’ne kaldırılan genç kızın alkolün de etkisiyle baygın olduğu görüldü. Polisin, Çorum’da yaşayan genç kızın ailesine arayarak kızlarının bulunduğunu ve durumu hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...