28 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

CHP’Lİ BAYANLARDAN KANDER VE ONKOSAV ZİYARETİ

CHP KadınCHP Kadın1

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları mensupları, Çorumda Kanser hastalarına yardım ve destek faaliyetlerini sürdüren Onkosav ve Kander’i ziyaret etti. Ziyarette İl Kadın Kolları Başkanı Melda Özüdoğru, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Firdevs Yalçın, Kadın Kolları yönetimi ve Cumhuriyet Halk Partisi 3. sıra Milletvekili Adayı Dinçer Solmaz hazır bulundu.
CHP’li kadınların ve Adayın yapmış olduğu ziyaretlerde derneklerin içinde bulunmuş olduğu sorunlar masaya yatırıldı. Kan-der başkanı Hülya Karabıyık ve Onkosav Derneği başkanı Olcay Ünal ziyarette dernek faaliyetlerini ve yaşanılan sorunları anlattı. Karşılıklı yapılan istişarelerde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve yaşanılan sıkıntıların çözümleri görüşüldü.
Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Firdevs Yalçın ” Cumhuriyet Halk Partisi olarak İktidar olmamız halinde derneklerimizi işlevli hale getireceğimize söz veriyoruz. Çorum Kadın Kolları olarak tüm kanser hastalarımıza acil şifalar diliyoruz. Bizler Cumhuriyet kadınları olarak her zaman ezilenden yana olacağız. Hakça bir düzen ve Yaşanacak bir Türkiye için sahalarda olmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...