25 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

Vatan partisi dert dinlemeye devam ediyor

Siyasete hızlı bir giriş yapan Vatan partisi ülke genelinde olduğu gibi Çorumda da vatandaşlarla kucaklaşmaya ve dert dinlemeye devam ediyor.

Çorum Vatan Partisi 1 sıra milletvekili Adayı Op. Dr. Murat Burhanoğlu, seçim çalışmalarını hız kesmeden devam ederken toka yaptığı her vatandaşın sitem ve dertleşmesiyle karşılaşıyor. ‘Bizim amacımız vatandaşın dertlerine çözüm bulmaktır’ diyen Burhanoğlu yolunu kesen Kiremit Fabrikası çalışani bir işçinin söyledikleri karşısında şok oldu.

”Abi biz 33 tl yevmiyeye 130 derece ateşin karşısında çalışıyoruz. Vücudumun 3/ 2 si yaralar içinde. Açım aç. iki çocuk okutuyorum yetiştiremiyorum. Bu hükümete oy verdim elim kırılsaydı da vermez olaydım. Bunlar Ülkeyi ve insanları mav etti. Delirmek üzereyim. Bu seçimde ve bundan sonra AKP ye oy yok . Benim gibi yüzlerce kiremit fabrikası çalışanı aynı durumda.  Artık Ülkeyide insanlarıda bu hükümetten kurtarın” dedi.

Burhanoğlu; ” Biz bu ülkeyi ve insanlarınısefaletten yoksulluktan ve itibarsızlaştırılmaktan kurtarmak için yola çıktık. Sizlerin desteği ile bunu başaracağız. Yeterki siz yanımızda yer alın” dedi.

.  DSCN3034

Düşünceni söyle, yorum yaz...