23 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

Vatan Partisi Çorumda Tam saha pres kararı aldı (2)

DSCF1349DSCF1126 DSCF1433DSCF1337DSCF1395   -1946 yılında Çorumda dünyaya gelen Op.Dr. Murat Burhanoğlu,ilk öğretimini İstiklal Okulunda, orta öğretimini, Çorum- Çankırı arasında git gellerle tamamladı. lise yıllarını ise yine Çorum Çankırı illerinde tamamlayan Burhanoğlu, takvimler 1965 yılını gösterdiğinde İzmir Eğe Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi. 6 yıllık tıp eğitiminin ardından yurt dışına giden Burhanoğlu, Türkiyeye geldiğinde takvim sayfaları 1987 yılını gösteriyordu. Çorum SSK hastanesinde göreve balayan Burhanoğlu, Çorumda 4 yıl görev yaptı.1990 yılında İstanbul Göğüs Kalp Damar Cerrahisine geçen Burhanoğlu, burada asistanlığını yaptıktan sonra Operatör Doktorluk kariyerini aldı. 1991 yılında Genel Cerrak Olarak Almanyaya giden Op. Dr. Murat Burhanoğlu, Kendi Muayenehanesini açarak serbest hekimliğini devam ettiriyor. 2011 Yılında Bağımsız Milletvekili Adayı olarak Çorumda siyasi çalışmalardada bulunan Burhanoğlu2015 Genel seçimlerinde Çorum’a geldi ve Vatan Partisi 1. sıra Milletvekili Adayı olarak çalışmalara başladı.

Seçimlere sayılı günlerin kalması siyasi partilerde hareketi artırdı. Dün saat 17.00 da VATAN PARTİSi İl binasında bir basın toplantısı düzenleyen Çorum Vatan Partisi Milletvekili Adayları, ” tüm ülkede olduğu gibi Çorum da da tam saha çalışma kararı aldı.

Çorum VATAN PARTİSİ 1. sıra Milletvekili Adayı Op. Dr. Murat Burhanoğlu, diğer milletvekili adayları ile bir toplantı yaptı. Toplantıya Vatan Partisi İl Başkanı Mimar Mühendis Mehmet Patlar, Merkez ilçe Başkanı Emekli Eğitimci İlhami Çakıcı ve Partililer katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Çorum VATAN PARTİSİ 1. sıra Milletvekili Adayı Op. Dr. Murat Burhanoğlu, bu seçimin, Cumhuriyeti yıkma seçimi olduğunu, bu seçim sonucuna göre 21 yüz yılın yaşam ve felsefesinin şekilleneceğini belirtti. Burhanoğlu; ”Bu seçimde iki seçeneğimiz var. Ya emperyalizme köle ve uşak olacağız, yada özgür ve tam bağımsız bir ülkede yaşayan özgür bireyler olacağız. Bunlar Ülkeyi bölmeye gayret ediyorlar VATAN Partisi Kale gibi sağlam durarak ülkenin bölünmesini ve insanların özgür birey olmasına çalışıyor.Biz, Vatan Partisi olarak bunların ayrıştırmaya ve bölmeye çalıştığı ülkede birleştiriciyiz. Bu gün gelinen noktada ülke isyanlarda, işçi, memur, çiftçi, esnaf isyanda ve zor durumda. Vatan Partisi olarak bizler, karanlık bir ülkede değil Aydınlık bir TÜRKİYE için mücadele edeceğiz. Vatandaşların yaşamlarında kaliteyi artırmak için özgürce, yasaksız ve güzelliklerle dolu bir ülkede yaşam sürmelerinin peşindeyiz”dedi.

Haber- Fotoğraf

Cuma Şahin/ Çorum

Düşünceni söyle, yorum yaz...