21 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

Davutoğlu geldi Çorumda trafik felç oldu

ak-parti-çorum-mitingi-18

DSCN2988 - Kopya DSCN2993 - Kopya DSCN2994 - Kopya DSCN2995 DSCN3003

Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Pazar günü Çorum’a geldi.  Sabahın erken saatlerinde Çorum merkezde uygulanan sıkı yönetim milleti canından bezdirdi. Şehir merkezine girişler sağlı sollu olarak taşıt trafiğine kapatılırken, zaman zaman vatandaşlarla güvenlik güçleri arasındada tartışmalar yaşandı. Eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Abide Meydanı’ndaki kalabalığı selamlayan Başbakan Ahmet Davutoğlu, saat 14.00 gelmesi gereken miting meydanına 1 buçuk saat (rötarlı) gecikmeli geldi. Milletvekili adayları Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ile birlikte halkı selamlayan Davutoğlu, Çorumlulardan 4 milletvekilini de meclise göndermelerini istedi.

Bol bol vaat etti ve gitti

Yılan hikayesine dönen Raylı sisteme değinen DAVUTOĞLU, Çorum ve Çorumlunun ağzına bir parmak bal çalmayıda ihmal etmedi. Davutoğlu,  Türkiye için 2002 yılında yüksek hızlı trenin hayal olduğunu aktaran Davutoğlu, “Biz Türkiye’yi hızlı trenlerle donatıyoruz. Önümüzdeki dönemde 3 bin 562 kilometre hızlı tren yapacağız. Samsun, Çorum, Kırıkkale, Amasya hattını yapacağız” diye konuştu.

SOSYAL MEDYA DA TARTIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Bu arada,  AK Parti’nin Çorum mitingi siyasette çeşitli tartışmaları da beraberinde getirdi. Özellikle sosyal medya üzerinden miting tartışması gün boyu sürdü. Miting bitti ama tartışması henüz bitmedi. Emniyet kaynakları miting alanına yaklaşık 20 bin kişinin katıldığını ifade etti.

1 Yorum : “Davutoğlu geldi Çorumda trafik felç oldu

  1. Çorumluları avutmak çok kolay.Henüz projesine bile başlanmamış hızlı tren hayırlı olsun de çorumlu alkışlasın,yaşa varol,çorum seninle gurur duyuyor diye sevinç çığlıkları atsın.Merzifon havaalanının adını ÇorumMerzifonAmasya olarak değiştireceğiz de çorumlu alkışlasın.
    Çorumu kalkındırmak artık çok kolay. Kayseri uçak fabrikasının adına çorum ekleyelim,Ereğli çelik fabrikasının adına çorum ekleyelim,Kırıkkale rafinerisinin adına çorum ekleyelim çorumlu mutlu olsun,oylar AKP yegitsin.Çorumun bundan ne kazancı var derseniz kazanç önemli değil adı var ya.Allah iyiliğinizi versin.Kandırıla kandırıla kandırılmaya alışmış bir çorum hepinize hayırlı olsun.

Düşünceni söyle, yorum yaz...

%d blogcu bunu beğendi: