CHP Muhtarlarla yemekte

chp bchp d

Cumhuriyet Halk Partisi genel seçimler öncesinde çalışmalarına devam ediyor. Merkez köy Muhtarlarıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi muhtarların sorunlarını dinleyerek sorunlarının çözümünün kendileri olduğunu söyledi.
Toplantıya Muhtarların yanı sıra CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım, CHP Milletvekili Adayları çok sayıda partili kadın ve gençlik kolları katıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım ” İktidar insanlarımızı fakirleştiriyor biz çiftçimize mazotu 1,5 TL’den vereceğimizi söylediğimizde bize itiraz ediyorlar kaynak nerde diye soruyorlar gemiciklere, uçaklara mazotu 1,5 TL’ye verirken oluyor da bizim kahraman çiftçimize mazotu 1,5 TL’ye verince mi kaynak yok biz iktidara geldiğimizde çiftçimiz üretecek, sanayici üretecek istihdam artacak, adaletli bir biçimde paylaşıldığında ülkemizin bütçesi herkese yeter bize destek verin ki projelerimizi hayata geçirip yoksulluğu tarihe gömelim ” dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Muharrem Bozdoğan ”Çorum halkı iktidar partisine bugüne kadar ne istediyse verdi. Buna rağmen iktidar Çorum’a hiç birşey yapmadı. İktidar açılım adı altında ülkeyi kutuplaştırıyor. Biz aynı havayı teneffüs ediyoruz birlikte yaşıyoruz. Bizim ayrımız gayrımız yok. Cumhurbaşkanı çıkmış meydanlarda Kuran-ı Kerim’le siyaset yapıyor. Biz Müslüman insanlarız onların Kuran’ı Kerimi istismar ettiğini görebiliyoruz. Artık iktidarı değiştirmenin zamanı geldi bize destek verin iktidar olalım yapamazsak bizi de gönderin ancak bizim kadrolarımız ülkeyi yönetmeye muktedir ve kaliteli, kul hakkı yiyen insanlar yok bizim aramızda üreten bir Türkiye için sizlerden destek istiyoruz “ dedi.
CHP Çorum Milletvekili Adayı Dinçer Solmaz “ Biz yaşanabilir bir Türkiye için sizlerden destek istiyoruz. Bizi iktidara geldiğimizde yoksulluk, adaletsizlik son bulacak iktidarın tarım politikaları altında ezilen çiftçimiz, köylümüz tekrar milletin efendisi olacak “ dedi.
CHP Milletvekili Adayı Saim Topgül ” İktidar artık yoruldu. Politika üretemez durumdalar, halkın sorunlarını görmezden geliyorlar çünkü insanların sorunlarını çözmeye mecalleri yok. Emeklimiz perişan, çiftçi perişan, emek.i perişan İktidar partisinin yöneticileri zevk sefa peşinde gelin oy verin biz daha güzel daha yaşanabilir bir Türki’yi kuralım “ dedi.
CHP Çorum Milletvekili ve milletvekili adayı Tufan Köse “ Bugün 6 Mayıs tam bağımsız Türkiye şiarıyla mücadele eden Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan, Hüseyin İnan’ın katledilişinin 43. Yıl dönümü bu vesileyle bir kez daha üç fidanımızı saygıyla ve sevgiyle anıyorum. İktidar’ın geneldeki politikaları artık çare olmuyor. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıkladığı projelerimiz bütçenin yüzde 2,8’i bu projelerimizi hayata geçirmek için sizlerden destek istiyorum “ dedi. Toplantı CHP İl Başkanı Gürsel Yıldırım’ın muhtarları 10 mayıs Pazar günü gerçekleşecek Mitinge davet etti.

Chp y

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.